تبلیغات
asal-masal - مطالب تیر 1395

asal-masal

سه شنبه 29 تیر 1395

اخذ گرید

نویسنده: Mostafa Alizadeh   

اخذ گرید

در حال حاضر اکثر فعالیت های تجاری و اقتصادی در کشور تحت نظر سازمان های مربوطه انجام می شود یکی از این سازمان ها, سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باشد که در این سازمان مهمترین امور مربوط به شرکتها انجام می شود یکی از این امور مهم ,اخذ گرید است به طوری که اشخاص حقیقی و حقوقی برای انجام امور مهم و شرکت در مناقصات و پیروزی در مناقصات خصوصی و دولتی اقدام به اخذ گرید می نمایند.

به عبارت کلی می توان بیان نمود که گرید بالاتر, وجهه مثبت یک شرکت در بازار تجاری می باشد قطعا شرکتی که گرید بهتری نسبت به رقبا داشته باشد در اکثر زمینه های تحت فعالیت سرآمد است, در حال حاضر اخذ گرید برای شرکتهای پیمانکار و مشاور و ... از اهمیت بیشتری برخوردار است چون گرید بالاتر نشانه اعتبار یک شرکت است و شرکتی که سابقه کاری و تعداد قراردادهای بیشتری داشته باشد قطعا گرید مناسبتری اخذ می نماید. یکی از الویت های شرکت در مناقصات این است که شرکتی که این مهم به آن سپرده می شود حتما گرید و رتبه مناسبی داشته باشد به عبارتی دیگر رتبه بندی شرکتها بسیار مهم است و اشخاص حقیقی و حقوقی برای به دست آوردن رتبه مناسب تر بایستی خدماتی را ارائه نمایند تا بر طبق موازین و قوانین سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باشد در این سازمان معیارهایی برای رتبه بندی شرکتها وجود دارد که در این متن درباره آن توضیحات بیشتری داده می شود.

در حال حاضر اخذ گرید تنها از سازمان مدیریت و برنامه ریزی امکانپذیر می باشد و برای این مهم بایستی تخصص لازم را داشته باشید از همین رو شرکتها برای اخذ گرید در کرج  و سایر شهرهای ایران بزرگ باید به موسساتی که در این زمینه تخصص و مهارت دارند رجوع نمایند, موسسه همای راستین میهن یکی از موسسات معتبر می باشد که در زمینه های اداری ثبتی, مالی و حقوقی فعالیت می کند در این موسسه  فرایند اخذ گرید و رتبه بندی شرکتها  توسط بهترین متخصصان اداری ثبتی و بر طبق قوانین سازمان مدیریت و برنامه ریزی انجام می شود.

رتبه بندی شرکتها با توجه به نوعی که دارند انجام می شود به طوری که رتبه بندی شرکتهای پیمانکای از پایه 1 تا 5 می باشد و رتبه بندی شرکتهای مشاور از پایه 1 تا 3 ,که بهترین رتبه 1 و پایینترین رتبه 3 است و برای شرکتهای پیمانکاری ,بهترین رتبه 1 است و پایینترین رتبه 5 می باشد ,در ذیل درباره مدارک مورد نیاز رتبه های بیان شده توضیح داده شده است اما مهمترین مواردی که بایستی برای اخذ گرید داشته باشید, مدارک اعضای شرکت است به طوری که دو سوم اعضای هیئت مدیره باید دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشند و اخذ کد اقتصادی و کد کارگاهی برای شرکت های متقاضی اخذ گرید الزامی است.

مدارک اخذ گرید 5 پایه پیمانکاری

     مدارک ثبتی شرکت سهامی خاص شامل: اساسنامه، اظهارنامه، روزنامه رسمی، تغییرات و تاسیس شرکت

     مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود شامل: اساسنامه، تقاضانامه، شرکت نامه رسمی، تاسیس و تغییرات، روزنامه شرکت

     ارائه اصل سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی از دفتر مرکزی شرکت طبق روزنامه رسمی شرکت، کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آن ها کپی برابر اصل شده، مدارک تحصیلی اعضای امتیازآور شرکت.

مدارک اخذ گرید پایه 1 تا 4 پیمانکاری

     مدارک ثبتی شرکت سهامی خاص شامل: اساسنامه، اظهارنامه، روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات شرکت

     مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود شامل: اساسنامه، تقاضانامه، شرکت نامه، روزنامه رسمی تاسیس و تغییرات

     کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آن ها

     کپی برابر اصل شده مدارک تحصیلی اعضای امتیازآور شرکت مهندس و یا مهندسینی که سوابق بیمه ارائه می کنند

نظرات() 

سه شنبه 22 تیر 1395

نکاتی در طراحی لوگو

نویسنده: Mostafa Alizadeh   

طراحی لوگو

امروز میخواهیم نکاتی را به شما بگوییم که با استفاده از آن بتوانید لوگو حرفه ای داشته باشید برخی از این نکات با تجربه افراد و برخی نیز از طریق بررسی ها در طول زمان در عرصه طراحی لوگو  بدست آمده است لزومی ندارد که ما حتما همه ی این ۱۳ نکته را به یک میزان رعایت کنیم  اما سعی کنید تا آن جا که میتوانید این نکات را رعایت کنید چون باعث میشود که لوگویی حرفه ای و تاثیر گذار داشته باشید

 

۱-ساده طراحی کردن لوگو

هرچه لوگو ساده تر باشد قابل فهم تر و بهتر است منظور از طراحی لوگو ساده این نیست که فقط از یک فونت ساده استفاده کنید که اصلا از حالت لوگو بودن خارج شود منظور طراحی لوگو جوری که قابل فهم باشد است طراحی لوگو های پیچیده هم برای طراح سخت است و هم برای بیننده درک آن مشکل است طراح باید قادر به ساده سازی ایده های پیچیده باشد ساده سازی در ایده های طراحی یکی از مهم ترین عوامل در طراحیست

 

۲-رعایت هویت در تغییر سایز لوگو

لوگو ها باید در هر سایزی خود را نشان دهند در واقع این به همان بحث ساده طراحی کردن لوگو نیز بر میگردد چون لوگو های پیچیده که دارای جزییات ریز میباشند با کوچکتر تر شدن این جزییات دیده نخواهند شد هر لوگو باید قابلیت استفاده در سربرگ ها بیلبورد های تبلیغاتی و حتی استفاده در یک بدنه خودکار را داشته باشد

 

۳- رعایت تناسب در ابعاد لوگو (طول و عرض)

 

از طراحی لوگوهای عریض و طویل بپرهیزید چون این لوگو ها را به سختی میشود در هر مکانی جا داد سعی کنید لوگو هایی که طراحی میکنید در قالب یک دایره و یا یک مربع باشند

 

 

۴- اجزا ترکیبی در طراحی لوگو

 

سعی کنید در طراحی لوگو اجزا را اول به صورت جداگانه طراحی کنید و سپس آن را به هم بچسبانسید معمولا در طراحی لوگو ممکن است مشتری از ما بخواهد که از ترکیب اجزا شکل و متن در طراحی استفاده کنیم در این حالت اگر به طور جداگانه روی هر کدام کار شود و سپس در کنار هم قرار گرفته شود بهتر است

 

شما نیز میتوانید با مشاهده ی نمونه لوگو این موضوعات رو ببینید

نظرات() 

سه شنبه 22 تیر 1395

باربری تهران

نویسنده: Mostafa Alizadeh   

اتوبار و باربری تهران شفق با بیش از 15 سال تجربه در عرصه حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل منزل در استان تهران  با خاور های مسقف و موکت کاری شده آماده است کلیه خدمات خود را در قالب باربری و اتوبار به شما ارائه دهد حمل اثاثیه منزل تخصص ما بوده و این قول را به شما می دهیم که اسباب کشی و حمل اثاث منزل شما را با پرسنلی قوی و دوره دیده برای شما انجام می دهیم  باربری شفق شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری نموده و تا آخر اسباب کشی شما را یاری می کند از مرحله اولیه اسباب کشی شما را یاری می کنیم ، در مرحله اولیه مشاوره رایگان را به شما ارائه می دهیم بعد از اینکه مشاوره رایگان را به شما ارائه دادیم بنا به نیاز شما بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام می دهیم بسته بندی وسایل با فوم ها و وکیوم های 90 و 60 متری صورت می گیرد. بعد از اینکه بسته بندی وسایل صورت گرفت تیم جابجایی و حمل بار به میدان آمده و بار شما را در خاور های مسقف و موکت کاری شده جای داده و در  به مقصدتان می رسانیم.

همچنین باربری ما حمل بار به شهرستان را برای شما انجام می دهد.

هم اکنون با 15 سال سابقه درخشان در امر حمل اثاثیه در استان تهران در  خدمت شما هستیم.

این اطمینان را به شما می دهیم که قیمت باربری که برای شما در نظر گرفته ایم قیمتی کاملا ارزان و با کیفیت بالا می باشد که زیر نظر اتحادیه صورت می گیرد.

نظرات() 

دوشنبه 14 تیر 1395

نکات اسباب کشی

نویسنده: Mostafa Alizadeh   

نکاتی که در اسباب کشی وسایل منزل حائز اهمیت هستند را برای شما آماده کرده ایم ، اگر این نکات اسباب کشی را به درستی رعایت کنید در اسباب کشی دچار هیچگونه اعصاب خوردی و جنگ اعصاب نمی شوید و بارهای شما طبق برنامه پیشرفت می کنند.

اول از هر چیزی که در اسباب کشی مهم است خانه ای که قصد جابجایی را دارید آن خانه را تمیز کنید و اگر دیوار های آن احتیاج به رنگ کردن دارند و خراش برداشته اند بهتر است قبل از جابجایی وسایل آنها ها ترمیم کنید و اگر موکت های اتاق خواب ها احتیاج به شستشو دارند و یا اینکه احتیاج به عوض کردن دارند بهتر است این کار ها را انجام دهید.

وقتی که بسته بندی وسایل منزل را انجام می دهید وسایل ضروری را در یک کارتن و وسایل غیر ضروری را در کارتن دیگر قرار دهید یعنی جای اینگونه وسایل باهم فرق داشته باشند و سعی کنید اول وسایل که به آنها احتیاج دارید بسته بندی کنید و بعدا وسایل غیر ضروری را در یک کارتن بگزارید.

پیش از بسته بندی وسایل بهتر است اگر احتیاج به شسشتو دارند آنها را بشوید و اگر احتیاج به تمیز کردن دارند آنها را با دستمال نمناک تمیز کنید.  بسته بندی نمایید.

نکته ای که در اسباب کشی قابل اهمیت فراوانی است این است وقتی وسیله ای را در کارتنی می گذارید بهتر است نام آن وسیله را بر روی کارتن بنویسد تا در باز کردن آنها در خانه جدیدتان دچار مشکل نشوید.

ظروف آشپرخانه و وسایل داخل ویترین را وقتی بسته بندی می کنید با روزنامه های باطله یا کاغد و یا بارچه را در لای آنها قرار دهید تا در حین جابجایی دچار آسیبی نشوند

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که وقتی وسایل را می خواهید در کارتن بگزاید از محکم بودن آن کارتن و لایه های آن اطمینان پیدا کنید.هر چه بیشتر در بسته بندی وسایل دقت کنید در خانه جدیدتان وسایل را به صورت سالم تری تحویل می گیرید.

بهتر است وسایلی که در کارتن ها جای می دهید سبک باشند تا در حین حمل و نقل دچار آسیب دیده گی نشوند برای مکم تر کردن وسایل از چسپ های نواری پهن استفاده کنید.

جعبه هایی که بزرگ هستند آنها را با کتاب و وسایل سنگین پر نکنید زیرا در حمل اثاثیه برای باربران مشکل ایجاد می شود.

وقتی که بسته بندی انجام شد بهتر است با ماژیک نام هر وسیله ای که در آن کارتن جای گرفته را بر روی آن بنویسید این کار برای در آوردن وسایل در کارتن ها به شما بسیار کمک شایانی می کند.

فرش ها و موکت ها را در نایلون آن قرار دهید و اگر نایلون آنها را ندارید بهتر از با ملافه آنها را بسته بندی کنید و یا اینکه می توانید این نایلون ها را ازباربری طنین تهیه کنید.

برای بسته بندی مبلمان و وسایل چوبی و حساس بهتر است از نایلون های حباب دار استفاده کنید و نقاط حساس آنها را که حس می کنید دچار آسیب زدگی می شوند را بسته بندی کنید.

تا الان نکات اسباب کشی که گفتیم مربوط به بسته بندی وسایل بودند و از این به بعد به نکات حمل اثاثیه می پردازیم.

برای اسباب کشی بهتر است صبح اول وقت را انتخاب کنید.

وقتی که شرکت اتوبار از راه رسید بهتر است از وسایل بزرگتر شروع کنند بهتر است اول مبلمان بعدا کمد های بچه ، ویترین ، دراور و نهایتا وسایل آشپرخانه را در ماشین بگزارند بعدا کارتن ها را در ماشین بگزارند بهتر است زیرا اگر وسایل کوچک به جای بمانند می توانید با اتومبیل شخصی یا از یک سرویس نیسان بار برای جابجایی آنها استفاده کنید.

اجناس گران قیمت مانند طلا ف پول ، عتیقه جات را با اتومبیل شخصی خود جابجا کنید.

همواره اتوبار طنین با بیش از یک دهه تجربه در عرصه حمل بار و حمل اثاث منزل در استان تهران و شهرستان های همجوار آماده ارائه خدمات خود به شما می باشد.

امیدوارم نکات اسباب کشی را که در بالا به آن پرداختیم برای شما مفید بوده و بتوانید از آن برای اسباب کشی وسایل منزل خود از آن استفاده کنید

کار را به دست کاردان خود بسپارید ما روش صحیح حمل بار را می دانیم !

نظرات() 

اتحادیه وای‌فای (Wi-Fi Alliance) قابلیت‌های جدیدی را به استاندارد 802.11ac اضافه کرده که افزایش سرعت ارتباطات تا سه‌برابر مقادیر فعلی را امکان‌پذیر ساخته و حتی این پتانسیل را داراست که انتقال اطلاعات را با سرعتی بالاتر از شبکه‌های کابلی (با اتصال کابل شبکه) برای دستگاه‌های مختلف امکان‌پذیر سازد.


لینک منبع و پست :استاندارد جدید وای‌فای سه برابر سرعت دارد
http://itiran.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%A7%DB%8C%E2%80%8C%D9%81%D8%A7%DB%8C-802.11ac

نظرات() 

جمعه 11 تیر 1395

گشتی در جهان هاسلبلاد X1D

نویسنده: Mostafa Alizadeh   

حدود یک هفته قبل هاسلبلاد که یک برند شناخته شده در ساخت دوربین‌های مدیوم فرمت است یک دوربین جدید کامپکت Mirrorless ( بدون آینه) را معرفی کرد که نقطه نظرات مختلف یک شگفتی در تاریخ این شرکت به شمار می‌رفت. شگفتی اصلی این بود که هاسلبلاد اساسا دوربین کامپکت تولید نکرده و دوربین X1D این شرکت نخستین تلاش این شرکت برای حضور در بازار کامپکت‌ها بود. هاسلبلاد همچنین گفته این دوربین نخستین دوربین مدیوم فرمت بدون آینه جهان است


لینک منبع و پست :گشتی در جهان هاسلبلاد X1D
http://itiran.com/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%AF-X1D-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DA%A9%D8%AA-

نظرات() 

رییس این سازمان در یک کنفرانس فنی نظامی در واشنگتن اعلام کرد: با وجود این که ممکن است راه‌های ساده‌تری هم برای ردگیری تروریست‌ها وجود داشته باشد، اما این سازمان به گردآوری اطلاعات از طریق اینترنت اشیا علاقمند است.به گزارش ایتنا از ایرنا، در حال حاضر سازمان امنیت ملی این موضوع را به عنوان یک برنامه تحقیقاتی بررسی می‌کند و بنا بر اعلام این سازمان، تمرکز آن بر گردآوری اطلاعات در رابطه با تجهیزاتی است که معمولا توسط تروریست‌ها و مجرمین مورد استفاده قرار می‌گیرد.پیش از این رییس سازمان جاسوسی آمریکا نیز گفته بود که ممکن است سازمان‌های اطلاعاتی و جاسوسی از اینترنت اشیا به منظور شناسایی، تحت نظر گرفتن، ردگیری، موقعیت‌یابی و هدف گیری افراد به منظور جذب در سازمان یا دسترسی به اطلاعات شخصی و کنترل شبکه‌های کامپیوتری بهره برداری کنند.همچنین به گفته رییس سازمان امنیت ملی، ممکن است در آینده‌ای نزدیک، تحت نظر گرفتن تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه‌های کنترل ضربان قلب، به یکی از اولویت‌های این سازمان بدل شود.وی تصریح کرد که در حال حاضر هیچ یک از کارکنان از تجهیزات پزشکی متصل به اینترنت اشیا استفاده نمی‌کنند، اما اگر چنین شود، سازمان باید مجوز تحت نظر قرار دادن را داشته باشد، به ویژه از این جهت که این دستگاه‌ها در مقابل هکرها آسیب‌پذیر هستند و استفاده از آنها نگرانی‌های امنیتی جدی را به دنبال دارد.


لینک منبع و پست :سایه نظارت سازمان امنیت ملی آمریکا بر اینترنت اشیا
http://itna.ir/fa/doc/news/43560/سایه-نظارت-سازمان-امنیت-ملی-آمریکا-اینترنت-اشیا

نظرات() 

دوشنبه 7 تیر 1395

«سلطان اسپم» گرفتار شد

نویسنده: Mostafa Alizadeh   

سانفورد والاس، هکری که برای خود نام مستعار «سلطان اسپم» را برگزیده بود و چند سال گذشته مسئول هزاران پیام اسپم در فیس‌بوک بود، به دو سال و نیم زندان محکوم شد.از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹، والاس کاربران فیس‌بوک را با یک لینک به وب‌سایتی خارجی هدایت می‌کرد و از این طریق نام کاربری و کلمه عبور و نیز فهرست دوستان آن‌ها را به دست می‌آورد. سپس با دزدیدن نام کاربری و کلمه عبور دوستان این افراد، پیام‌هایی برایشان می‌فرستاد و این روند همین‌طور ادامه داشت.والاس در این مدت توانست چندین بار به شبکه کامپیوتری فیس‌بوک دست پیدا کرده تا طرح خود را اجرا کند. در نهایت، او مسئول ۲۷ میلیون پیام اسپم در این شبکه اجتماعی است. اگر شما در طول این مدت پیام مشکوکی را دریافت کردید، احتمال دارد که از طرف او باشد.والاس برای یک مورد کلاه‌برداری و فعالیت وابسته به ارتباطات و ایمیل‌های الکترونیکی و یک مورد اقدام مجرمانه در آگوست ۲۰۱۵ گناهکار شناخته شد. مدعیان از دادگاه خواستار ۳۶ ماه حبس برای والاس شدند.تاریخچه این متهم نشان می‌دهد که او به جای رای پیش‌فرض موجود که نمی‌تواند جمع‌آوری شود، باید عواقب کار خود را ببیند. یک حبس ۳۶ ماهه، اهمیت و جدیت اعمال متهم را به او نشان خواهد داد و او را از اقدامات مشابه در آینده بر حذر خواهد داشت.رای پیش فرض، یعنی همان جریمه یک میلیارد دلاری که والاس در سال ۲۰۰۹ متحمل شد و البته آنها نتوانستند مبلغ مورد نظر را از او دریافت کنند. این بار دادگاه والاس را مجبور به پرداخت غرامت ۳۱۰ هزار و ۶۲۹ دلاری کرد.والاس کار خود را با فرستادن فکس‌های هرزنامه به مردم در سال ۱۹۹۱ آغاز کرد و پس از آن با شکایات متعددی از فیس‌بوک و نهاد دیگری مانند مای‌اسپیس روبه‌رو شد.


لینک منبع و پست :«سلطان اسپم» گرفتار شد
http://itna.ir/fa/doc/news/43661/سلطان-اسپم-گرفتار

نظرات() 

بر خلاف ادعاهای مطرح شده مبنی بر هک شدن سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران، رییس این سازمان نفوذ به سایت این سازمان را رد کرد.به گزارش ایتنا از ایسنا، در حالی که سخنگوی مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه پاسدار خبری مبنی بر نفوذ یک هکر به پایگاه‌های اینترنتی سازمان ثبت، راه و شهرسازی، گمرک، سازمان صنایع و معادن و ۳۷۰ پایگاه اینترنتی دانشگاه‌ها را اعلام کرد، محمدرضا مس‌فروش هرگونه نفوذ را به پایگاه اطلاعاتی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران را رد و اعلام کرد که سیستم‌های امنیتی این سازمان اخیرا تهدیدی را ثبت نکرده و نفوذی اتفاق نیفتاده است.این ادعا در وضعیتی است که اخیرا فضای رسانه‌ها در گیر فیش‌های حقوقی چند ده میلیونی برخ مسئولان هستند که توسط افرادی ناشناس در فضای مجازی منتشر کردند.


لینک منبع و پست :حمله سایبری به سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت رد شد
http://itna.ir/fa/doc/news/43700/حمله-سایبری-سازمان-صنعت-معدن-تجارت-رد

نظرات() 

در سال های اخیر رسانه های آمریکایی با تبلیغات فراوان مدعی شده اند که هکرهای چینی به منظور افزایش توان رقابتی موسسات تجاری چینی در برابر شرکتهای آمریکا سعی می کنند اطلاعات محرمانه کاری آنان را سرقت کنند.به گزارش ایتنا از فارس، حال یک شرکت امنیت آمریکایی موسوم به FireEye می‌گوید نفوذهای امنیتی نسبت داده شده به گروه‌های چینی در دو سال اخیر تا ۹۰ درصد کاهش یافته است. بیشترین میزان کاهش مربوط به تابستان گذشته و زمانی است که توافقنامه‌ای میان روسای جمهور چین و آمریکا برای اجتناب از حملات سایبری بر علیه یکدیگر امضا شد.FireEye در سال ۲۰۱۳ مدعی شده بود گروهی ویژه در ارتش آزادی بخش خلق چین مسئول جاسوسی‌های سایبری از امور اقتصادی موسسات و شرکت‌های آمریکایی است.در سال ۲۰۱۳ شرکت‌هایی همچون U.S. Steel، Alcoa Inc و Westinghouse Electric قربانی این حملات دانسته شدند و برخی مقامات آمریکایی چین را به همین علت تهدید به اعمال تحریم‌های اقتصادی کردند.یکی از مقامات دولت اوباما در واکنش به این خبر اظهار داشته که دولت این کشور هنوز نمی تواند تبعیت کامل دولت چین را از مفاد توافق تابستان سال گذشته اعلام کند، اما در حال ارزیابی موضوع است.FireEye می گوید این تحول به معنای توقف کامل حملات سایبری چینی‌ها نیست و در سال ۲۰۱۶ حداقل دو شرکت آمریکایی هک شده اند، اما علیرغم ایجاد جای پایی برای نفوذهای بعدی توسط هکرها هنوز شواهدی از سرقت اطلاعات از این طریق به دست نیامده است.


لینک منبع و پست :ادعای آمریکا در موردکاهش حملات سایبری چین به این کشور
http://itna.ir/fa/doc/news/43702/ادعای-آمریکا-موردکاهش-حملات-سایبری-چین-این-کشور

نظرات() 

شرکت ایسر سازنده انواع رایانه اذعان کرده که هکرها موفق به نفوذ به فروشگاه آنلاین این شرکت شده و داده‌های حساسی را از کاربران سرقت کرده‌اند. داده‌های سرقت شده اطلاعاتی مانند اسامی مشتریان، آدرس، شماره‌های کارت اعتباری، زمان انقضای این کارت ها و کدهای امنیتی سه رقمی سی وی سی را در برمی گیرند.به گزارش ایتنا از فارس به نقل از پی سی ورلد،این اطلاعات هک شده مربوط به ۳۴۵۰۰ نفر از مشتریان ایسر در آمریکا و کانادا و پورتوریکو بوده است. هنوز مشخص نیست هکرها چه مدت به سرورهای ایسر دسترسی داشته اند. این شرکت موفقیت حمله یاد شده را ناشی از یک رخداد امنیتی نامشخص دانسته و از ارائه توضیحات بیشتر خودداری کرده است.داده‌های یاد شده در بازه زمانی ۱۲ می ۲۰۱۵ تا ۲۸ آوریل سال ۲۰۱۶ توسط خریداران محصولات ایسر در سرورهای این شرکت وارد شده است. برخی کارشناسان علت موفقیت این حمله را ذخیره سازی داده‌های کاربران با یک فرمت ناامن دانسته‌اند. هنوز مشخص نیست این حمله توسط چه فرد یا افرادی انجام شده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.


لینک منبع و پست :نقص امنیتی تولیدات ایسر اطلاعات 34500 نفر را در اختیار هکرها گذاشت
http://itna.ir/fa/doc/news/43711/نقص-امنیتی-تولیدات-ایسر-اطلاعات-34500-نفر-اختیار-هکرها-گذاشت

نظرات() 

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :